Gwarancja

Gwarancja Iwaty

Aerografy

Tylko aerografy Iwata objęte są pięcioletnią gwarancją. Iwata gwarantuje, że aerografy  nie mają żadnych wad fabrycznych ani materiałowych i udziela gwarancji na okres 5 lat od daty dokonania zakupu.

Każda część aerografu, która okaże się wadliwa w tym czasie zostanie bezpłatnie wymieniona na nową pod warunkiem dostarczenia dowodu zakupu.

Gwarancja nie obejmuje części uszkodzonych mechanicznie, eksploatacyjnych (części dysz i iglicy) oraz uszkodzonych w wyniku nieprawidłowej obsługi aerografu.

Dysze i iglice  jako części eksploatacyjne ulegają zużyciu w związku z tym  powinny być wymieniane od czasu do czasu i nie są objęte powyższą gwarancją.

 

Kompresory.

Wszystkie kompresory Iwata objęte są roczną gwarancją. Iwata gwarantuje, że kompresory nie mają żadnych wad fabrycznych ani materiałowych i udziela gwarancji na okres 12 miesięcy od daty dokonania zakupu.

Każda część, która okaże się wadliwa w tym czasie zostanie bezpłatnie wymieniona na nową lub naprawiona pod warunkiem dostarczenia dowodu zakupu.

Naprawa i czyszczenie:

Jako dystrybutor Iwaty zapewniamy pomoc techniczną i serwis wszystkich aerografów i kompresorów.

Tel: 601533009

Profesjonalny serwis obejmuje naprawę, czyszczenie i smarowanie części ruchomych oraz test aerografu – koszt 50,00zł + koszt ewentualnych części.

Naprawy gwarancyjne są bezpłatne pod warunkiem dostarczenia dowodu zakupu w naszym sklepie i wypełnienie druku reklamacyjnego dostępnego w zakładce "Reklamacje"

 

oraz przesłanie go wraz z aerografem na adres:

Fine-Art.S.C.

Ul. Serowarska 1B

54-009 Wrocław